Hakkımızda

Küçük bir düşle başlayan, güvenli ev…

Hikayemiz

noktar, sizlere güvenli ve uygun fiyatlı kapılarımızla hizmet vermektedir.

noktar, sizlerinde desteği ile kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir.

Kişiye özel tasarım ve renk uygulaması ayrıca yapmaktayız. Kapıların kalitesini düşürmeden en cazip fiyatları sizlere sunmaktayız.  İster bütçenize ister beklentinize göre her türlü çelik kapı çeşitlerini sizin istekleriniz koşullarında imalatı yapılmaktadır.

Ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaktadır. 5000 üzerinde satış yapmış ve gün geçtikçe bu rakamı arttırarak Müşteri portföyünü genişletmektedir. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı yüz tanıma şifreli ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

En uygun fiyatları ve ödeme koşullarını noktar, siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Çelik kapılar için stok bilgisi alınız.

Özel ölçülü kapılarınız için bizden fiyat alınız.

Fabrika imalattan satış prensibiyle kaliteli çelik kapıları daha ucuza satmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Her sene yeni çıkan çelik kapı modellerini sitemizde bulabilir. Kendine has çelik kapı modellerini bünyesinde bulunduran  noktar, ayrıca apartman kapısı, villa kapıları, gibi her keseye ve her zevke uygun çelik kapı çeşitlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Fiyatlara montaj dahil değidir. Adana ve çevre illerin çeşitli yerlerine hizmet olanaklarımız mevcuttur. İsterseniz oturduğunuz yerden bizi arayabilir ve çelik kapı siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürün hakkında bilgi ve detay almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. İlginize ve alakanıza teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.